Wykończenie mieszkania. Wykończenie mieszkania pod klucz to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy, a także gwarancja jakości. W czasach rosnącego tempa życia coraz więcej nabywców mieszkań lub domów jest zainteresowanych zakupem obiektu nadającego się od razu do zamieszkania.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekipy wykonawcze firmy Excellent gwarantują szybkie tempo i wysoką jakość prac, co przekłada się na wieloletnie bezproblemowe
użytkowanie oraz zadowolenie Klientów.

Dodatkowym atutem dla nabywcy lokalu jest możliwość objęcia gotowego do zamieszkania lokalu jednym kredytem hipotecznym i uzyskanie stawki VAT na preferencyjnym poziomie 8%.

Całość usługi ma jedną kompleksową gwarancję udzieloną przez stabilną i solidną polską firmę z ponad 30 letnim doświadczeniem – Excellent S.A.

 

Zadzwoń lub napisz:

Konrad Olszyński
603 059 319
konrad.olszynski@excellent.com.pl

Realizacje Pod Klucz
12 653 53 00
realizacje@excellent.com.pl

 

www.realizacje.excellent.com.pl

www.salon.excellent.com.pl/galeria

Zaufaj Profesjonalistom. Wykończenie pod klucz to szeroki wachlarz możliwości. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, stworzyliśmy sześć Wariantów Wykończenia Wnętrz Excellent, zróżnicowanych pod względem cenowym i towarowym, na które składają się wszystkie produkty i usługi łącznie z projektowaniem, niezbędne do przekształcenia lokalu ze stanu surowego we wnętrze gotowe do zamieszkania. Propozycje te są przeznaczone na każdą kieszeń, począwszy od zestawów bardzo ekonomicznych, aż po ekskluzywne propozycje dla najbardziej wymagających Klientów.

Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z oferty wykończenia mieszkania pod klucz. Niezależnie od potrzeb, każdy z naszych Klientów może liczyć na wsparcie i fachowe
doradztwo ze strony naszych Koordynatorów Zleceń Inwestycyjnych oraz Projektantów, którzy chętnie pomogą rozwiązać problemy związane z wykończeniem dowolnego wnętrza.

….

Zobacz warianty aranżacji „pod klucz”…….. –>
Warianty to specjalnie wybrane grupy produktów (pod względem ceny i stylistyki) zebrane w katalogi, z których można wybrać wszystko co jest niezbędne do aranżacji wnętrz.